Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów

Przychodnie – polecane placówki medyczne

www.przychodnie.plprzychodnie

Przychodnie.pl

,  logopeda

wtorek 12.12.2017

rentgenolodzy
rentgenolodzy

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. KEN 19 Warszawa

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 20.00

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów

Zapisy przez internet 24 godziny na dobę

Nasze Placówki

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa
tel. 22 621 23 66
fax. 22 629 32 96

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12
Warszawa
tel. 22 632 77 05
22 632 38 21

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19 (wejście od ul. Karola Borsuka)
tel. 22 446 77 77
22 446 72 31

Porady lekarzy okulistów

Zapraszamy pacjentów do naszych gabinetów okulistycznych, w których można wykonać kompleksowe badania wzroku i zasięgnąć porady specjalistów. Pacjentom zapewniamy komfortowe warunki leczenia, gwarantujemy fachową i życzliwą opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry.

Do Państwa dyspozycji pozostają specjaliści z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt okulistyczny, który umożliwia lekarzom postawienie diagnozy i zastosowanie właściwej terapii.

W naszych gabinetach mogą Państwo wykonać: komputerowe badanie wzroku, badanie dna oka, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetrię, tonometrię aplanacyjną oraz badanie pola widzenia. Okulista dobiera okulary lub soczewki korygujące wadę wzroku. Przeprowadzamy badania wstępne dla osób ubiegających się o prawo jazdy i badania kontrolne dla kierowców zawodowych.

Dysponujemy salami zabiegowymi przystosowanymi do wykonywania drobnych zabiegów okulistycznych, takich jak: usunięcie gradówki oraz drobnych zmian na powiekach, a także krioterapię zmian w obrębie aparatu ochronnego oka.

W przypadku zdiagnozowania zagrożenia zaćmą, nasi okuliści mogą zakwalifikować Państwa do zabiegu operacyjnego i wystawić stosowne skierowanie.

Zapraszamy do okulisty!

Proszę zadzwonić pod numer:

ul. Waryńskiego 9 22 625 15 90, 22 621 23 49

ul. Młynarska 8/12 22 632 77 05

al. KEN 19 22 446 77 77
Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów

Zgodnie z programem założycieli, Spółdzielnia miała przez wiele lat charakter wyłącznie diagnostyczny. W miarę upływu czasu, dostosowując się do potrzeb pacjentów, rozszerzano zakres usług. Znaczący moment w rozwoju diagnostyki to upowszechnienie badań ultrasonograficznych. Na początku lat 90. XX wieku pacjenci z zadowoleniem przyjęli możliwość korzystania w Spółdzielni z konsultacji specjalistycznych i porad lekarskich, a także wykonywania drobnych zabiegów.

Wzbogacanie oferty dla pacjentów dotyczyło nie tylko zakresu usług. Dużym ułatwieniem w dostępie do oferty były propozycje świadczenia ich w dogodniejszym miejscu. Konsekwencją takiego zamysłu było powstawanie kolejnych filii: w Śródmieściu – oferującej głównie porady lekarskie a także diagnostykę gastroenterologiczną oraz na Woli – przychodni o dużym zakresie diagnostyczno-konsultacyjnym.

Początek XXI wieku przyniósł dalsze korzystne zmiany w tej dziedzinie. W końcu 2001 roku otwarto Lecznicę KEN – dużą filię diagnostyczno-konsultacyjną na Ursynowie przy al. Komisji Edukacji Narodowej 19. We własnym, nowoczesnym, estetycznie zaprojektowanym i wykonanym wnętrzu, Spółdzielnia oferuje tam pacjentom najwyższy standard usług.

W pierwszym półroczu 2007 roku filia na Woli przeniosła się do nowego lokalu przy ulicy Młynarskiej 8/12. W świetnym punkcie komunikacyjnym, w zmodernizowanych pomieszczeniach Wola Plaza (dawny Dom Towarowy Wola) oferowany jest szeroki zakres usług medycznych. W połowie 2008 roku obie śródmiejskie filie zostały przeniesione do nowych pomieszczeń znacznie powiększonego lokalu Spółdzielni przy ul. Ludwika Waryńskiego 9

W naszych nowoczesnych przychodniach pracują lekarze z dużym doświadczeniem, wiedzą i reprezentujący większość specjalności. Zespół lekarzy składa się ze 190 osób, wśród których jest 17 profesorów, 7 docentów oraz 75 doktorów nauk medycznych. Atutem Spółdzielni są także wysokie kwalifikacje średniego personelu medycznego.

Atrakcyjność oferty diagnostycznej Spółdzielni wynika z odpowiedniego wyposażenia w aparaturę. W pracowniach radiologicznych używany jest sprzęt nowej generacji, który gwarantuje wykonywanie badań przy zminimalizowanej dawce promieniowania. Istotnym krokiem ku nowoczesności było wprowadzenie w końcu 2006 roku w filii na Ursynowie cyfrowej metody zapisywania zdjęć rentgenowskich. Od tej pory pacjenci wykonujący tam zdjęcia i kierujący ich lekarze uzyskują bardzo wysokiej jakości obrazy rentgenowskie zapisane w formie cyfrowej na płytach CD. Analizatory stosowane w diagnostyce laboratoryjnej charakteryzuje wysoka precyzja, która umożliwia uzyskanie certyfikatu ISO 9002. Ultrasonografy używane w pracowniach cechują się wysoką rozdzielczością i bardzo nowoczesnym oprogramowaniem, które jest systematycznie uzupełniane przez producentów o najnowsze wersje powstające w najlepszych ośrodkach badawczych.

Cyfrowe aparaty EKG, EEG, EMG, holtery oraz spirometry pozwalają uzyskać precyzyjny zapis funkcji badania i sprzyjają postawieniu diagnozy bez obarczania jej błędem.

Najlepszym weryfikatorem jakości i wiarygodności Spółdzielni jest stale rosnąca liczba pacjentów. W 2006 roku – roku 50-lecia firmy – z jej usług skorzystało 223 105 pacjentów. Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów od wielu lat zajmuje miejsce w pierwszej trójce w rankingach firm medycznych działających w Warszawie.

ZAPRASZAMY DO PRZYCHODNI SPÓŁDZIELNI PRACY SPECJALISTÓW RENTGENOLOGÓW!
Oferta:

- Alergolodzy
- Audiolodzy
- Badanie słuchu
- Chirurdzy
- Choroby zakaźne
- Densytometria
- Dermatolodzy
- Dietetycy
- Endokrynolodzy
- Foniatria
- Ginekolodzy
- Hematolodzy
- Hepatolodzy
- Interniści
- Kardiolodzy
- Laryngolodzy
- Medycyna pracy
- Nefrolodzy
- Neurolodzy
- Okuliści
- Onkolodzy
- Ortopedzi
- Pediatrzy
- Położnictwo
- Badania do prawa jazdy
- Proktolodzy
- Protetyk słuchu
- Psycholodzy
- Rehabilitacja
- Reumatolodzy
- Badanie RTG
- Urolodzy
- Wenerolodzy
Al. KEN 19 (wejście od ul. Karola Borsuka)
Rejestracja tel: 22 446 77 77, 22 446 72 31
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach: 7.00 – 20.00